Online Veli Toplantısı

Ortaokul ve Lise öğrenci velilerimiz ile online toplantıda bir araya geldik. Çözüm Eğitim Kurumları Genel Merkezinden Steam Maker Koordinatörü Büşra Günal ve Okul Geliştirme Uzmanı Mehmet Boyraz’ın da katılım sağladığı toplantıda açılış konuşmasını Gebze Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Taşlı yaptı. Yönetim Kurulu Başkanımız konuşmasında mart ayından itibaren devam eden uzaktan eğitim sürecinin eğitim anlayışını değiştirdiğini ve bu sürece Çözüm markasının çok iyi hazırlanarak doğru uygulamalar ortaya koyduğunu söyledi. Uzaktan eğitim sürecini öğrenci, öğretmen ve velilerin yüksek ilgisi ile devam ettirdiklerini söyleyen Taşlı sürece katkılarından dolayı tüm paydaşlara teşekkür etti.

Online veli toplantısı Yönetim Kurulu Başkanımızın konuşmasından sonra Kampüs Müdürümüz Halil Mutlu’nun selamlama konuşması ve Okul Müdürümüz Muharrem Çiftci’nin online eğitim sürecinde yapılan akademik çalışmaların sunumu ile devam etti. Ardından okul rehber öğretmenlerimizden Başak Tuğba Sağlam rehberlik; yabancı dil zümre başkanımız Sibel Yılmaz ise yabancı dil çalışmaları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Online toplantıda Genel Merkez heyetimizden Steam Maker Koordinatörü Büşra Günal ve Okul Geliştirme Uzmanı Mehmet Boyraz da velilerimize genel merkezimizin online eğitim sürecinde yaptığı çalışmaları aktardı.

Toplantı velilerden gelen soruların ilgili birimler tarafından cevaplandırılması ve velilerimizin iyi dilek ve temennileri ile sona erdi.

Online veli toplantısına katılım ve desteklerinden dolayı Genel Merkez heyetimize, idarecilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize çok teşekkür ederiz.

ETKİNLİK TAKVİMİ
29 Ocak 2022 Cumartesi
Bu tarih için etkinlik bulunamadı!
Ocak Ayı Etkinliklerine Gözat
Hızlı Erişim Menüsü