Atölyeler

Lego Atölyesi
Öğrencilerimizin bilim ve teknolojiye ilgi duymalarını amaçlayan bu atölyede, belirli bir tematik problem üzerine çözüm algoritmaları geliştirerek işlevsel araçlar üretmelerine olanak sağlıyoruz.

Robotik Atölyesi
Zihinsel üretkenliğin ve motor becerilerin gelişmesini, küçüklerin büyük hayallerinin burada filizlenmesini hedefliyoruz.

Kodlama Atölyesi
Öğrencilerimizin algoritmik düşünce becerilerini geliştirerek bilişimin tüketim kanadından çıkıp üretim kanalına yol almasını hedefliyoruz.

3D Baskı ve Modelleme Atölyesi
Öğrencilerimizin hayallerini tasarlatıyor ve 3D yazıcılarla somutlaştırmalarına imkân sağlıyoruz.

Ahşap Atölyesi
Öğrencilerimizin; dikkatini, algısını, renk, boyut, göz ve el koordinasyonunu güçlendiriyoruz. Öğrencilerimizin tasarım ve üretkenliklerini geliştiriyoruz.

Geleneksel El Sanatları Atölyesi
Öğrencilerimize kültürümüzün esintilerini taşıyan; seramik, ebru, çömlek sanatının inceliklerini öğretiyoruz.

Uzay ve Havacılık
Öğrencilerimize, uzay ve havacılık ile ilgili bilgilendirmeler ve araştırmalarla ön öğrenmeler hedeflenir. Karton, ahşap model/ maket kursları düzenlenmekte, havacılık ve uzay ile ilgili kişi ve kuruluşlara geziler organize edilmektedir. Ahşap ve köpük atölyelerinde öğrencilerimiz planör modellerini uçurmanın zevkini yaşayarak aerodinamik gibi zor bir alanı kendileri keşfetmektedirler.

Sosyal Yaşam Becerileri Atölyesi
Öğrencilerimize, alanında uzman eğitimciler tarafından yemek ve sofra kültürü, doğru beslenme ve temel mutfak becerilerini kazandırıyoruz. Onlara güzel giyinme, tasarım yapma, farklı modeller geliştirme, ütü yapma ve üretmeyi öğretiyoruz.

Müzik Atölyesi
Öğrencilerimize nota bilgisi ve yetenekleri doğrultusunda müzik enstrümanları kullanmayı öğretiyoruz.

Drama Atölyesi
Öğrencilerimizi kendilerini daha rahat ifade edebilen, dışa dönük, sosyal yönü gelişmiş, özgüvenli bireyler olarak yetiştiriyoruz.

Green Box Stüdyosu
Green box stüdyosu sayesinde; animasyon, kısa film, photoshop gibi öğrencilerin hayal dünyalarını somutlaştıracak etkinlikler yapıyoruz.

Görsel Sanatlar Atölyesi
Öğrencilerimizin soyut düşüncelerini somuta dönüştürerek öğrencilerimizi sanatın estetiğiyle buluşturuyoruz.

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
03 Aralık 2020 Perşembe
Bu tarih için etkinlik bulunamadı!
Aralık Ayı Etkinliklerine Gözat