Suyun Geleceği Dijital Oyun Geliştirme Yarışması Sonuçlandı!

Çözüm Kolejleri genelinde ilkokul ve ortaokul kademesi öğrencilerine yönelik düzenlenen Suyun Geleceği Dijital Oyun Geliştirme Yarışması sonuçları açıklandı!
 

Dijital Oyun Geliştirme Yarışması Finalistleri:

İlkokul Kategorisi

· Neşvehan Küçükvar - Rize Çözüm Koleji Muradiye Kampüsü

· Eylül Naz Cengiz – Ankara Çözüm Koleji

· Doruk Alp Bolat - Ankara Çözüm Koleji

· Hamza Bulut - Ankara Çözüm Koleji

· Nil Küçük - Rize Çözüm Koleji Muradiye Kampüsü

· Efe Soğancı - Gönen Çözüm Koleji

· Ayşe Kaynakçı - Ankara Çözüm Koleji

· Ece Ekmekci - Ankara Çözüm Koleji

· Esma Kanburoğlu - Rize Çözüm Koleji Muradiye Kampüsü

· Ahsen Yazıcıoğlu - Ankara Çözüm Koleji

· Beyza Naz Daban - Ankara Çözüm Koleji

· Melek Nas Gürkan – Kağıthane Çözüm Koleji
 

Yarışma 1’incisi Melek Nas Gürkan Kağıthane Çözüm Koleji İLKOKUL KADEMESİ
Yarışma 2’ncisi Beyza Naz Daban Ankara Çözüm Koleji
Yarışma 3’üncüsü Efe SOĞANCI Gönen Çözüm Koleji
Nil KÜÇÜK - Programcı Ödülü Rize Muradiye Çözüm Koleji 
Ece Ekmekci - Görsel Tasarım Ödülü Ankara Çözüm Koleji
Hamza Bulut - Kurgu Ödülü               Ankara Çözüm Koleji

Ödüller

İlkokul Kategorisi

Birincilik Ödülü

Mini Drone

İkincilik Ödülü:

Akıllı Çocuk Saati

Üçüncülük Ödülü:

Mekanik Eğitim Seti

Kurgu Ödülü:

STEM Eğitim Seti

Programcı Ödülü:

STEM Eğitim Seti

Görsel Tasarım Ödülü: 

STEM Eğitim Seti

 

Ortaokul Kategorisi

· Duru Rabia Öztürk - Ankara Çözüm Koleji

· Yusuf İzgi - Ankara Çözüm Koleji

· Arda Çığ - Bursa Çözüm Koleji

· Ahmet Efe Ecevit - Gebze Çözüm Koleji

· Zümra Korkmaz - Bandırma Çözüm Koleji

· Emir Kerem Çalışkan – Ankara Çözüm Koleji

· Mehmet Giray Ateş - Gebze Çözüm Koleji

· Emir Ali Gözgeç - Ankara Çözüm Koleji

· Muhammed Hıdır Abdulvahab - Kağıthane Çözüm Koleji
 

Yarışma 1’incisi Emir Ali Gözgeç Ankara Çözüm Koleji ORTAOKUL KADEMESİ
Yarışma 2’ncisİ Muhammed Hıdır Abdulvahab                              Kağıthane Çözüm Koleji
Yarışma 3’üncüsü Arda Çığ
Bursa Çözüm Koleji

Emir Kerem Çalışkan - Görsel Tasarım Ödülü
Ankara Çözüm Koleji

Zümra Korkmaz - Programcı Ödülü
Bandırma Çözüm Koleji
Duru Rabia Öztürk - Kurgu Ödülü
Ankara Çözüm Koleji


Ortaokul Kategorisi

Birincilik Ödülü

Mini Drone

İkincilik Ödülü:

Aksiyon Kamerası

Üçüncülük Ödülü:

Kablosuz Kulaklık

Kurgu Ödülü:

STEM Eğitim Seti

Programcı Ödülü:

STEM Eğitim Seti

Görsel Tasarım Ödülü:

STEM Eğitim Seti