Çözüm Eğitim Kurumları arasında yapılan Türkiye Geneli 1. Deneme Sınavında  9, 10, 11. sınıflarda ilk 10’a giren, 5, 6, 7, 8 ve 12. sınıflarda ilk 100’e giren öğrencilerimiz yapılan törenle madalyalarını ve başarı belgelerini aldılar.

9, 10 ve 11. Sınıflarda Türkiye’de ilk 10’ a giren öğrencilerimiz;

9. Sınıflarda: Ömer Çağan TİLER 3.

                       Aysu DENİZKUŞU 4.

                       Kübra Nur GÜNEŞ 7.

                       Mustafa Kaan DURAN 9.

10. Sınıflarda: Mehmet Efe BUDAK 3.

                         Naz Anatolia DUMAN 7.

                         Emre ATABEY 10.

11. Sınıflarda: Sümeyye SARITAŞ 2.

                          Ali Berk KARGILI 4.

                          Berfin KARGILI 7.

                          Ayşegül KANYILDIRAN 8.

5, 6, 7, 8 ve 12. Sınıflarda Türkiye’de ilk 100’e giren öğrencilerimiz;

5. Sınıflarda: Eymen KORKUT 4.

                        Mehmet Çağan TÜRK 8.

                        Emir Ali HOPLAR 21.

                        Selim SEÇEN 43.

                        Erva KARTAL 55.

                        Rüzgar AKGÜN 56.

                       Asiyya Meryem SAURLEND 85.

                       Elif YILDIRIM 96.

6. Sınıflarda: Yağız Tuğra ÇOBAN 17.

                        Erdem Ata ÖZTÜRK 35.

                        Mehmet Deniz ERDOĞAN 45.

                       Tusem KARAHAN 49.

                       Yavuz Selim ARSLAN 67.

                      Deniz Eren DUMAN 78.

7. Sınıflarda: Elif GEZE 36.

                        Eylül Berra GÜREL 49.

                        Melisa BELKIRAT 56.

                        Derin ÇAKIROĞLU 62.

8. Sınıflarda: Derya TUNCAY 24.

12. Sınıflarda: Tuna USLU 2.

                          İlhan AY 21.

                          Eren GÜVEN 39.

                          Efe Kutay CAN 50.

                          Nisa Duru YAPICI 55.

                         Demirhan AKTAY 57.

                        Mustafa Selçuk ATABEY 66.

                          Durali KARAKURT 85.

                          Melda HANİLÇİ 98.

                          Semih AYDIN 99.olmuştur.

Öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Sınıf düzeyinde ise 5. Sınıflar Türkiye 2.’si

                                  8. Sınıflar Türkiye 2.’si

                                  9/A Şubemiz Türkiye 2.’si

                                  10/A Şubemiz Türkiye 1.’si

                                  11/A Şubemiz Türkiye 1.’si olmuştur. Ayrıca 11. Sınıflarımız şube bazında tüm şubeleri ile Türkiye 1.’si olmuştur.

ETKİNLİK TAKVİMİ
03 Mart 2024 Pazar
Bu tarih için etkinlik bulunamadı!
Mart Ayı Etkinliklerine Gözat
Hızlı Erişim Menüsü