2022-2023 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI ;

SATRANÇ GENÇ A GENEL İL BİRİRİNCİLİĞİ 2. Sİ

SATRANÇ GENEL İL BİRİNCİLİĞİ 3. SÜ

ATLETİZM KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 4. SÜ

ATLETİZM GENÇ A ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 2. Sİ

ORYANTRİNG GENÇ B KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 2.Sİ

ORYANTİRİNG GENÇ B ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 2. Sİ

ORYANTİRİNG KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 3.SÜ

ORYANTİRİNG KÜÇÜK ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 3.SÜ

ORYANTİRİNG YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 3.SÜ

ORYANTİRİNG YILDIZ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI 4.SINIF İLÇE OKULLAR ARASI FUTBOL TURNUVASI İLÇE 3.SÜ

OKÇULUK KLASİK YAY YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 1.Sİ YAĞIZ TUĞRA ÇOBAN

OKÇULUK KLASİK YAY GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 2.Sİ KÜBRA YALÇIN

OKÇULUK KLASİK YAY GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 3.SÜ BETÜL YALÇIN

ATLETİZM YILDIZ ERKEKLER İL BİRİNCİLİĞİ 4. SÜ

SATRANÇ KÜÇÜKLER GENEL İL BİRİNCİLİĞİ 3.SÜ

STEP AEROBİK JİMNASTİK GENÇ KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 1.Sİ

STEP AEROBİK JİMNASTİK KÜÇÜK KIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ 1.Sİ

 

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL  SPORLARI BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜK KIZLAR İL 3.SÜ

KÜÇÜK ERKEKLER İL 3.SÜ

YILDIZ ERKEKLER İL 2.Sİ

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL  SPORLARI ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜK KIZLAR İL 4.SÜ

KÜÇÜK ERKEKLER İL 2.Sİ

YILDIZ KIZLAR İL 2.Sİ

YILDIZ ERKEKLER İL 3.SÜ

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL  SPORLARI YÜZME İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZ ERKEKLER İL 3.SÜ

4x100 m SERBEST BAYRAK YARIŞI İL 3.SÜ

YILDIZ ERKEK BAYRAK :

  • Cevdet Yönter Yiğit
  • Kerem Kızılırmak
  • Kaan Konak                            İL 3.SÜ
  • Mikail Tutar

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL  SPORLARI ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ

YILDIZ ERKEKLER İL 3.SÜ

5x80 m BAYRAK:

  • Aybars Tuncay
  • Kerem Kızılırmak
  • Tarık Emir Arslan                      İL 2.Sİ
  • Mehmet Eren Avcı
  • Polat Dalgıç

ZEKA OYUNLARI

  • İlhan Kerem Doğan
  • Derya Tuncay                          İL 1.Sİ
  • Diyar Arslan

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL  SPORLARI STEP-AEROBİK İL BİRİNCİLİĞİ

KÜÇÜK KIZLAR

  • Hanife Meryem Özkaya
  • Azra Candemir
  • Buğlem Aybel Çelik
  • Dila Ersöz
  • Ekinsu Abay                                İL 1.Sİ
  • Buğlem Okatan
  • Beste Ebrar Akkan
  • Ada Biçer

 

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI:

OKUL SPORLARI PUANLI ATLETİZM GENÇ ERKEKLER İL 3.SÜ

OKUL SPORLARI YÜZME GENÇ KIZLAR İL 3.SÜ

OKUL SPORLARI TEKVANDO GENÇ KIZLAR İL 1.Sİ

OKUL SPORLARI TEKVANDO GENÇ KIZLAR BÖLGE 2.Sİ

OKUL SPORLARI TEKVANDO TÜRKİYE FİNALLERİNDEYİZ

OKULLAR ARASI OKÇULUK YARIŞMASI KÜÇÜK ERKEKLER İL 1.Sİ

OKULLAR ARASI OKÇULUK YARIŞMASI GENÇ KIZLAR İL 1.Sİ

OKULLAR ARASI OKÇULUK YARIŞMASI GENÇ KIZLAR İL 2.Sİ

 

2020-2021 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI:

YILDIZ ERKEKLER SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 1.Sİ

OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI TÜRKİYE FİNALİ

OKUL SPORLARI YILDIZ ERKEKLER SATRANÇ TAKIMI TÜRKİYE FİNALİSTİ

OKUL SPORLARI 4. SINIFLAR ZEKA OYUNLARI YARIŞMASI BÖLGE FİNALİSTİ

OKUL SPORLARI 5. SINIFLAR ZEKA OYUNLARI YARIŞMASI İL 2.Sİ

OKUL SPORLARI 8. SINIFLAR ZEKA OYUNLARI YARIŞMASI TÜRKİYE 2.Sİ

ORTACA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ORRANÇ SATRANÇ TURNUVASI İLKOKULLAR İLÇE 2.Sİ

ORTACA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ORRANÇ SATRANÇ TURNUVASI ORTAOKULLAR İLÇE 1.Sİ

ORTACA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKLIMA SAĞLIK MANGALA TURNUVASI TAKIMLAR İLÇE 2.Sİ

ORTACA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKLIMA SAĞLIK MANGALA TURNUVASI BİREYLER KATEGORİDE 1.Sİ

ORTACA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKLIMA SAĞLIK MANGALA TURNUVASI BİREYLER KATEGORİDE 2.Sİ

ORTACA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ AKLIMA SAĞLIK MANGALA TURNUVASI BİREYLER KATEGORİDE 3.Sİ

OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI TÜRKİYE BİREYSEL KATEGORİDE 6.SI

OKUL SPORLARI SATRANÇ TURNUVASI TÜRKİYE BİREYSEL KATEGORİDE 14.SI

 

2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI:

OKUL SPORLARI KÜÇÜK KIZLAR ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ 3.SÜ

OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEKLER ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ 1.Sİ

OKUL SPORLARI YILDIZ ERKEKLER ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ 2.Sİ

OKUL SPORLARI KÜÇÜKLER GENEL SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

OKUL SPORLARI KROS KÜÇÜK ERKEK İİLÇE BİRİNCİLİĞİ 2.Sİ

OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEKLER ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

OKUL SPORLARI YILDIZ ERKEKLER ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

OKUL SPORLARI YILDIZ KIZLAR ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

OKUL SPORLARI YILDIZ ERKEKLER ATLETİZM İL BİRİNCİLİĞİ 2.Sİ

KÖYCEĞİZ 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI A-KATEGORİSİ 2.Sİ

ORTACA BELEDİYESPOR GENÇLİK HAFTASI OKULLAR ARASI YILDIRIM TAKIM SATRANÇ TURNUVASI

OKUL SPORLARI KÜÇÜK KIZLAR ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

OKUL SPORLARI YILDIZLAR GENEL SATRANÇ İL BİRİNCİLİĞİ 3.SÜ

OKUL SPORLARI STEP-AEROBİK-CİMNASTİK İL BİRİNCİLİĞİ 2.Sİ

OKUL SPORLARI GENÇLER GENEL SATRANÇ İL BİRİCİLİĞİ 3.SÜ

OKUL SPORLARI YILDIZ ERKEKLER BOCCE İL BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEKLER ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ 3.SÜ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI GENÇLİK HAFTASI FUTBOL TURNUVASI 3.SÜ

ÇÖZÜM FUTBOL TURNUVASI YILDIZLAR İLÇE ÜÇÜNCÜSÜ

ÇÖZÜM FUTBOL TURNUVASI KÜÇÜKLER İLÇE 2.Sİ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI GENÇLİK HAFTASI VOLEYBOL TURNUVASI 2.Sİ

 

2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖZEL ORTACA ÇÖZÜM KOLEJİ OLARAK :

ORTACA KAYMAKAMLIĞI  GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI MENDİL KAPMACA 2.Sİ

OKUL SPORLARI KROS YILDIZ KIZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 1.Sİ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİĞİ YILDIZ KIZLAR VOLEYBOL 1.Sİ

OKUL SPORLARI HALK OYUNLARI DÜZENLEMELİ DAL İL BİRİNCİSİ 1.Sİ

OKUL SPORLARI KROS YILDIZ ERKEK İLÇE BİRİNCİLİĞİ 1.Sİ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI 19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI GENÇ ERKEKLER PLAJ FUTBOL 3.SÜ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI YAKARTOP 3.SÜ

MENTEŞE ATATÜRK YAŞIYOR SATRANÇ TURNUVASI C KATEGORİSİ 2.Sİ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ YILDIZ ERKEKLER FUTSAL İLÇE 1.Sİ

OKUL SPORLARI KÜÇÜK ERKEKLER ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

OKUL SPORLARI KROL YILDIZ ERKEK İL BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

OKUL SPORLARI KROS KÜÇÜK KIZ İLÇE BİRİNCİLİĞİ 4.SÜ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI 23 NİSAN ÇOCUK ŞENLİKLERİ KÜÇÜK ERKEKLER FUTBOL 3.SÜ

TEMEL LİSE OLARAK İLK MEZUNUMUZU VERDİĞİMİZ 2016-2017 YILLARINDA;

ORTACA KAYMAKAMLIĞI GENÇ ERKEKLER KROS 2.Sİ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI ATATÜR KOŞUSU KROS 2.Sİ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI ATATÜRK KOŞUSU GENÇ ERKEKLER 3.SÜ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI ATATÜRK KOŞUSU GENÇ KIZLAR 1.Sİ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI GENÇLİK HAFTASI GENÇ ERKEKLER BASKETBOL 2.Sİ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI AMATÖR SPOR HAFTASI GENÇ ERKEKLER FUTBOL 4.SÜ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI 19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI GENÇ ERKEKLER FUTSAL 3.SÜ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI 19 MAYIS GENÇLİK HAFTASI GENÇ ERKEKLER VOLEYBOL 3.SÜ

ORTACA KAYMAKAMLIĞI GENÇLİK HAFTASI GENÇ KIZLAR VOLEYBOL 1.Sİ





 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
03 Mart 2024 Pazar
Bu tarih için etkinlik bulunamadı!
Mart Ayı Etkinliklerine Gözat