LİSE

       Lise düzeyi, öğrencilerimizin hayatı yorumlama evresidir. Lise, öğrencilerin öğrendiklerinden, okuduklarından, anladıklarından kendi yorumlarını çıkarmaya ve kendi seçimlerini yapmaya başladıkları dönemdir.

      Çözüm Kolejinin hedefi, öğrencilerinin hangi değerlerin niçin yanında durduklarını ve neye neden karşı olduklarını sağlıklı bir şekilde belirleme yetkinliği kazanmalarını sağlamaktadır.

      Öğrencilerimize kendi ilgi ve kabiliyetleri doğrultusunda en iyi şekilde eğitim almaları için Anadolu lisemizde her öğrencimizi 9. Sınıftan başlayarak olduğu noktadan yukarıya taşımak için köklü eğitimcilik tecrübesinin avantajıyla verimli bir üniversiteye hazırlık fırsatı sunuyoruz.

             Akademik başarının yanı sıra bilimsel, sosyal, sportif, kültürel ve entelektüel alanda öğrencilerimizin kişisel gelişiminin sağlanabilmesi için gereken eğitim imkanlarını sunarak kişisel gelişimi ve entelektüel bir dünya vatandaşı olması için gayret sarfediyoruz.

SINIFLARIMIZ

GÖRSEL SANATLAR ATÖLYESİ

         

         

   Öğrencilerimizin iç dünyalarını özgürce ve özgünce harekete geçirmeleri çok önemlidir. Bizler onlara görsel sanatlar, müzik atölyelerinde beş duyunun gelişimini destekleyen, belki de ilk eserlerini yapacakları bir ortam sunuyoruz. Çocuklarımıza, özgünce yaptıkları çalışmaları sergilemenin mutluluğunu doyasıya yaşatıyoruz.

YÜZME HAVUZU

         

                 

   Tüm öğrencilerimize yüzme öğretiyoruz. Aralarında kabiliyetleri ölçüsünde ilerleme gösterenlere de gerekli yönlendirmeler yapıyoruz. 

JİMNASTİK ve BASKETBOL SALONU

         

         

FEN BİLGİSİ VE BİLİŞİM LABORATUVARLARI

         

         

KONFERANS SALONUMUZ

         

 

 

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK İÇİN KAMP ÇALIŞMALARIMIZ

         

         

        

           

         

ETKİNLİK TAKVİMİ
03 Mart 2024 Pazar
Bu tarih için etkinlik bulunamadı!
Mart Ayı Etkinliklerine Gözat