Çözüm Eğitim Kurumları Genel Merkez heyetimiz; 2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi okul gelişim çalışmaları kapsamında Hamidiye Çözüm Koleji’ni ziyaret etti.

Ziyaret, Çözüm Eğitim Kurumları STEAM&Maker Koordinatörümüz Sayın Büşra Günal, Okul Geliştirme Uzmanlarımız Serpil Gök ve Zeynep Tuba Irkılata tarafından gerçekleştirildi.

Ziyarette okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya gelindi. Rehberlik zümresi ve genel merkez heyetimiz, gerçekleştirdikleri toplantıda sezon hedeflerini gündeme aldı.

Hamidiye Çözüm Koleji’nden 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı çalışmalarıyla ilgili bilgiler alan heyetimiz, okulu gezerek detaylı incelemelerde bulundu. İncelemelerde okul mekanlarındaki pedagoji ve iş sağlığı güvenliği kapsamındaki çeşitli detaylar hakkında fikir alışverişi yapıldı.

Heyetimiz son olarak okul kurucuları ve yöneticileri ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirerek ziyaretlerini tamamladı. Yenilikçi eğitim anlayışları ile emin adımlarla ilerleyen Hamidiye Çözüm Koleji yöneticilerine, öğretmenlerine ve tüm çalışanlarına emekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. 

Hızlı Erişim Menüsü
BİLGİ
ALIN