Çözüm Kolejleri İngilizce çalışmalarını yerinde incelemek, takiplerini gerçekleştirmek üzere kolejlerimizin Türkiye genelinde bulunan kampüslerini ziyaret eden İngilizce Dil Koordinatörümüz Maryia Torgay, Van Çözüm Koleji kampüsünü ziyaret etti.

Van Çözüm Koleji Kurucumuz Necmettin Çeliker, Lise Müdürü Nazan Dağdemir ve İlkokul Müdürü Recep Yavrutürk ile bir araya geldi. Van Çözüm Kolejinin İngilizce çalışmaları hakkında bilgiler alan Torgay, İngilizce Zümresiyle bir araya geldi. Toplantıda İngilizce Zümresine, Çözüm Eğitim Kurumlarının İngilizce Eğitimi ve Kurumsal Yapısıyla ilgili bilgiler aktardı.

Okulu gezerek öğrencilerle vakit geçiren İngilizce Dil Koordinatörümüz Maryia Torgay, Van Çözüm Koleji’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Torgay, verimli bir İngilizce eğitiminin önemi hakkında paylaşımlarda bulundu.

Ziyaretlerinde, akademik ve sosyal başarının yanında Yabancı Dil Eğitiminin de Çözüm Eğitim Kurumları olarak çok önemsediklerinin altını çizen Torgay, idarecilerle verimli toplantılar gerçekleştirdi.

Hızlı Erişim Menüsü
BİLGİ
ALIN