Çözüm Kolejleri olarak, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 17 Kampüsümüzün, tüm kademelerinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı. 

Türkiye genelinde; Ankara, Balıkesir-Bandırma, Balıkesir-Gönen, Bursa, Denizli, İstanbul Kağıthane, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli-Gebze, Mardin, Muğla-Ortaca, Rize-Hamidiye, Rize-Muradiye, Samsun-Bafra, Van ve Yozgat‘ta bulunan kampüslerimizde, Cumhuriyet Bayramı'nın 96. yılını görkemli törenlerle kutladı.

Tüm okul kampüslerimizde kutlanan Cumhuriyetimizin 96. yılı, İstiklal Marşı'mızın okunmasının ardından öğrencilerimizin hazırlamış oldukları şiir dinletisi, tiyatro gösterimi, halk oyunları ekiplerimizin ve spor kulüplerimizin gösterileri ile tüm okullarımızda birbirinden anlamlı etkinliklerle kutlandı.Okullarımızda yapılan etkinliklere tüm öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz katılım gösterdi. Çocuklarını izlemeye gelen ve onlarla gururlanan velilerimiz de duygulu anlar yaşadı.

29 Ekim 1923, Kurtuluş Savaşı'nın tüm imkansızlıklarına ve zorluklarına rağmen dünyanın en güçlü ordularına karşı kazanılmış bir zaferdir. Zaferle taçlanan Milli Mücadele ruhu, 96 yıl önce olduğu bugün de dipdiri yaşamaktadır.
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve bu toprakları bizlere vatan kılan tüm aziz şehitlerimizi rahmetle; kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, Cumhuriyetin 96. Kuruluş yıl dönümünü ve Cumhuriyet Bayramı'mızı bir kez daha kutluyoruz.
 

Hızlı Erişim Menüsü
BİLGİ
ALIN