Growth And Gaps temalı Çözüm Koleji Kurucu Toplantısı, Türkiye’nin dört bir yanından teşrif eden kurucularımızın katılımıyla ve büyük bir coşkuyla Antalya’da IC Hotels’de 17-18 Şubat 2020 tarihlerinde gerçekleşti.
 
Toplantının ilk günü, Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Ahmet Akça ve Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Öztürk, Çözüm Koleji Kurucu Toplantısı’nın açılış ve selamlama konuşmalarını gerçekleştirdi. Çözüm Koleji Kurucu Toplantısı, Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdür Yardımcısı Sayın Can Serdar'ın “Çözüm Okulları Genel Merkezi Kurumsal Yapısı” konulu konuşması ile devam etti.

Toplantıda, Çözüm Eğitim Kurumları Yabancı Diller Koordinatörü Sayın Maryia Torgay, “Çözüm Kolejleri Yabancı Dil Yönergesi”, Çözüm Kolejleri STEAM&MAKER Koordinatörü Sayın Büşra Günal, “STEAM&MAKER ve Öğrenci Kulüpleri Yönergesi”, Çözüm Eğitim Kurumları Finans ve Pazarlama Koordinatörü Sayın Ahmet Kadir Aktacir, Çözüm Kolejlerinde uygulanan “Bütçe Yönetimi ve Finans” konularında bilgilendirmelerde bulundu. Çözüm Eğitim Kurumları Grafik Tasarım ve Reklam Koordinatörü Sayın Arif Ceylan, “Çözüm Kolejleri Grafik Tasarım ve Reklam Yönergesi” konusunda Çözüm Koleji’nde Kurumsal Reklam çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktardı.

Çözüm Eğitim Kurumları Müşteri Portföyü Uzmanı Sayın Eda Şerbetci, “Çözüm Kolejleri Yayın Sipariş Sistemi”, Çözüm Eğitim Kurumları Bilişim Sistemleri ve Veri Hazırlama Uzmanı Sayın Ahmet Zahit Cantürk, “Çözüm Kolejleri Kayıt – Kabul Yönergesi” ve Çözüm Eğitim Kurumları Sosyal Medya ve Web Tasarım Uzmanı Sayın Kübra Bozgan, “Çözüm Kolejleri Sosyal Medya ve Web Sitesi Kullanım Yönergesi” konu başlıklı sunumlarıyla bilgilendirmelerde bulundu.

Çözüm Akademik Kurul Üyesi ve Yazar-Akademisyen Sayın Prof. Dr. Ertuğrul Yaman, “Okul Karakteristiği ve Özel Okul Beklentileri” konusuna ilişkin önemli bilgiler aktardı. Oldukça verimli geçen Çözüm Koleji Kurucu Toplantısı’nın ilk gününün sonunda Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Öztürk genel değerlendirmelerde bulundu. Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Ahmet Akça, eğitim faaliyetleri ve kurumsallık konusunda genel değerlendirmelerde bulunarak kuruculardan gelen soruları yanıtladı.

Çözüm Koleji Kurucu Toplantısı'nın ikinci gün oturumu, Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Ahmet Akça, Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Öztürk ve Değerli Çözüm Koleji Kurucularımızın genel değerlendirmeleriyle devam etti. 

Genel değerlendirmelerin ardından Kurucu Toplantısı ikinci gününde sona erdi. Türkiye'nin dört bir yanından Çözüm Koleji Kurucularının katılımıyla 17-18 Şubat 2020 tarihlerinde Antalya'da gerçekleşen Çözüm Koleji Kurucu Toplantısı'nın ikinci gününde Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Osman Öztürk Çözüm Koleji Kurucularına plaket takdiminde bulundu.  
Toplantı, günün anısına binaen fotoğraf çekimi ile sona erdi. Programa katılım ve büyük ilgi gösteren tüm değerli Kurucularımıza teşekkür ederiz.
 

Hızlı Erişim Menüsü
BİLGİ
ALIN