Arnavutluk TES (Tomorrow's Educattion System) Derneği ve Derneğe bağlı GEA Okulları ( Green Albania Education School) Başkanı Sayın Tahir Zevelhasam ile beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet, farklı eğitim modelleri ve yenilikçi okul araştırmaları için Ankara Çözüm Koleji’ni ziyaret etti.

Heyetin, 21. yüzyıl becerilerine, teknoloji ve yetkin eğitim sistemine sahip okul araştırmaları kapsamında yaptıkları ziyaretlerin Türkiye durağı, Ankara Çözüm Koleji oldu. Heyeti, Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Ahmet Akça ile Ankara Çözüm Koleji Kampüs Müdürü Sayın Derviş Ünlü ağırladı.

Ankara Çözüm Koleji’ni gezen heyet, gün boyunca okulun eğitim müfredatıyla ve faaliyet alanlarıyla ilgili detaylı bilgiler alarak incelemelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayın Ahmet Akça, eğitime katkı sunacak her türlü çalışmaya büyük önem verdiklerini belirtti.

Ankara Çözüm Koleji eğitim sistemini oldukça beğendiklerini ve yerinde şahit oldukları sistemi TES Derneği'ne bağlı okulları olan GEA School’a uygulayacaklarını belirten Başkan Sayın Tahir Zevelhasam, misafirperverliklerinden dolayı Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sayın Ahmet Akça’ya teşekkürlerini iletti.

Ziyarette eğitim çalışmalarından ve iş birliğinden duyulan karşılıklı memnuniyet dile getirildi.

Ziyarete TES Başkanı Tahir Zevelhasam, Yönetim Kurulu Üyeleri Sayın Ferit Piku, Sayın Klodjan Bregu ve Sayın Endrict Maci katıldı.
 

Hızlı Erişim Menüsü
BİLGİ
ALIN