Online Veli Semineri | Prof. Dr. Acar Baltaş - “Kriz Dönemlerinde Duyguları, İlişkileri ve Hayatı Yönetmek''

Çözüm Eğitim Kurumları olarak, yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle okulların tatil edilmesiyle uzaktan eğitim dönemine başarıyla geçiş yaptık. Öğrencilerimizin her türlü isteklerine cevap vererek eğitimlerinin aksamaması için tüm gayretimizle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz.

Bu süreçte velilerimizden gelen online veli seminerleri talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı yaptık. Online veli semineri programı çerçevesinde, velilerimiz ortak sorularını, TEDxAnkara topluluğunun gerçekleştirdiği online canlı yayınlarda sorma imkanı buldu.
“Paylaşmaya Değer Fikirlerin” uzman kişilerce dile getirildiği, özel, farklı, değerli, nadir fikirlerin en geniş kitlelere yayan topluluk olan TEDxAnkara, Moderatörlüğünü Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdür Yardımcısı Sayın Can Serdar’ın yaptığı TEDxAnkara Connects programı ile Youtube üzerinden online canlı yayınlarda izleyiciye ulaşıyor.

Programın dördüncü canlı yayını Türkiye’de geniş kitlelere, psikolojinin insan ihtiyaçları ve iş hayatının sorunları için bir çözüm olduğunu gösteren öncü isimlerden Prof. Dr. Acar Baltaş’ın katılımı ile gerçekleşti. Programda “Kriz Dönemlerinde Duyguları, İlişkileri ve Hayatı Yönetmek'' konuları üzerinde konuşuldu.  Oldukça verimli ve keyifli geçen sohbete ilgi yoğun oldu.
 

Programı izlemek için;

 

Hızlı Erişim Menüsü