2017 yılında kurulan, bugüne kadar sayısız şampiyonluğa ve başarıya imza Çözüm Spor Kulübü Basketbol takımız bu sene itibarıyla Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele edecek. 

Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi ve Çözüm Spor Kulübü Başkanımız Sayın Ahmet Şimşek, imza töreninden sonra sporcularla bir araya geldi. Sayın Şimşek, “Kurulan takımın yegâne amacı gençlere örnek olacak sporcular yetiştirmek ve Milli Takıma sporcu göndermek, tüm sporcularımıza gönülden başarılar diliyorum, anlaşmamız hayırlı olsun.” diyerek yeni sezon için takıma ve teknik ekibe başarı temennilerinde bulundu. 

Ankara Çözüm Koleji Kampüs Müdürümüz Sayın Arif Yaşasınoğlu, “Ankara Şampiyonluğu ve Türkiye finalleri gören takımımızın bugün itibarıyla profesyonel olduğunu görmek ve altyapıdan sporcu yetiştirmek en büyük başarımızdır. Çözüm Spor Kulübü Basketbol Takımımızın sayısız başarılara imza atacağına güvenimiz tamdır.” şeklinde konuştu.

Altyapıdan yetiştirdiğimiz sporcularımız ve tecrübeli sporcuları transfer ederek yeni başarılara imza atacak bir takım kuruldu. Basketbol Takımımıza 5 Aralık'ta başlayacak olan sezonun sağlıklı ve başarılı bir sezon olmasını diliyoruz.
 

Hızlı Erişim Menüsü
BİLGİ
ALIN