“Heyecanla Daima” ana temasıyla, Türkiye geneli tüm Çözüm Koleji ve Çözüm Akademi Okulları Eğitim Uzmanlarına yönelik olarak gerçekleşen Yeni Dönem Bilgilendirme Toplantısı, online olarak gerçekleştirildi.

Çözüm Eğitim Kurumları Finans ve Pazarlama Koordinatörümüz Sayın Ahmet Kadir Aktacir’in moderatörlüğünde gerçekleşen toplantı, Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Akça’nın selamlama konuşmalarıyla başladı. Yeni eğitim-öğretim döneminde tüm okullarımıza başarılar dileyen Sayın Akça, yeni dönemin herkes için hayırlar getirmesini temenni etti.
Sayın Akça’nın dilek ve temennilerini dile getirmesinin ardından, Çözüm Kolejleri ve Çözüm Akademi Okulları olarak öğrencilerimize, dünyanın en iyi 5 uluslararası lise programından biri olan Ontario Secondary School Diploması'na sahip olma olanağı sunduğumuz Çift Diploma Programı ve ELTA Sınavı ile ilgili partner kurumumuz Alfred, Berkshire & Company Eğitim Yönetimi Firması Yöneticisi Tayfun Eraslan detaylı bilgiler aktardı.

Çözüm Eğitim Kurumları Finans ve Pazarlama Koordinatörümüz Sayın Ahmet Kadir Aktacir, “Çözüm Kolejleri ve Çözüm Akademi Okulları olarak dil eğitimi alanında sürdürdüğümüz başarılı uygulamalara devam ediyoruz.  Dil eğitimimizle öğrencilerimize yaşam boyu başarının kapılarını aralıyoruz. Bu çalışmalarımız kapsamında 2021-2022 eğitim-öğretim döneminde Çift Diploma Programımız ve ELTA Sınavlarıyla Dilleri Konuşturan Okul olma iddiamızı sürdürüyoruz.” dedi.

Yoğun katılımla gerçekleşen toplantı, soru ve cevapların ardından dilek ve temennilerin dile getirilmesinin ardından sona erdi.

 

Hızlı Erişim Menüsü
BİLGİ
ALIN