TÜBİTAK Ortaokul ve Lise Araştırma Projeleri Hazırlama Eğitimi

Çözüm Eğitim Kurumları Genel Merkezi olarak, Türkiye geneli tüm Çözüm Kolejleri ve Çözüm Akademi Okulları öğretmenlerine yönelik TÜBİTAK Ortaokul ve Lise Araştırma Projeleri Hazırlama Eğitimi’ni gerçekleştirdik.

Ankara Çözüm Koleji ev sahipliğinde gerçekleşen, Çukurova Üniversitesi Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı Başkanı Sayın Doç. Dr. Pınar Fettahlıoğlu tarafından verilen eğitim programına öğretmenlerimizin ilgisi yoğundu.

TÜBİTAK projeleri ile ilgili detaylı bir sunum gerçekleştiren Sayın Fettahlıoğlu projelerin insanlığın yararına sunulması konusunda hedeflerle oluşturulması gerektiğinin de altını çizerek proje hazırlık aşamaları hakkında bilgiler verdi. 

Uygulamalı proje ödevleri ve grup çalışmaları ile öğretmenlerimiz zümreleriyle gruplara ayrılarak örnek TÜBİTAK projeleri ortaya çıkarttı. Verimli geçen eğitim sonunda katılımcı öğretmenlerimize sertifikaları takdim edildi.

Eğitimin sonunda Sayın Doç. Dr. Pınar Fettahlıoğlu’na sunduğu katkılardan dolayı Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Akça tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Hızlı Erişim Menüsü