19-29 Mayıs Gençlik ve Spor Haftası kapsamında Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Ankara Çözüm Koleji'mizde misafir ettik.

19 Mayıs 1919 millî mücadele ruhunu ve 29 Mayıs 1453 fetih coşkusunu yaşattığımız Gençlik ve Spor Haftası’nda Sayın Bakanımızı okulumuzda ağırlamanın mutluluğunu yaşadık.

Sporun her branşından büyük başarılara imza atan nesiller yetiştiren Ankara Çözüm Koleji’nin sporcu öğrencileri Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu büyük bir coşku ile karşıladı.

Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Öztürk, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Nazım Maviş, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Ahmet Şimşek ile Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Akça ziyarette Sayın Bakanımıza eşlik etti.

Öğrencilerimizle bir araya gelen onlarla sohbet eden Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara Çözüm Koleji sosyal alanlarını ve spor alanlarını gezerek okulumuzun sportif başarılarıyla ilgili bilgiler aldı. Okulumuzu, sosyal alanlarımızı oldukça beğendiğini dile getiren Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Wushu Avrupa 3’üncüsü, Kayak Alp Disiplinli Büyük Slalom Türkiye 2’incisi, Wushu Minikler İl Şampionu, Judo Küçük Erkekler İl Şampiyonu, Masa Tenisi Küçükler İl 2’ncisi, Basketbol B Gençler İl 2’ncisi, Geleneksel Türk Okçuluğu Genç Erkek İl 3’üncüsü, Judo Küçük Erkekler İl 3’üncüsü, Ankara Kros Şampiyonası Yıldız Kız İl 3’üncüsü, Basketbol Gençler-A İl 3’üncüsü, Badminton Genç Erkekler İlçe Şampiyonu, Dart Genç Kızlar İlçe Şampiyonu, Ortaokul Voleybol Kız Takımı İlçe 3’üncüsü, Badminton Genç Erkekler İlçe 3’üncüsü derecelerini elde eden öğrencilerimizi ayrı ayrı tebrik etti.

Okulumuz konferans salonumuzda öğrencilerimizle soru-cevap şeklinde gerçekleşen konferansta öğrencilerimiz Gençlik ve Spor Bakanımıza sorular yöneltti. Öğrencilerimizin merak ettiği sorularını içtenlikle yanıtlayan Sayın Bakanımız onlarla şakalaşmayı da ihmal etmedi. Keyifli ve bilgilendirici sohbet tadında gerçekleşen konferans sonrası Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Akça teşriflerinden dolayı Sayın Bakanımıza teşekkürlerini iletti. Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Osman Öztürk, Sayın Bakanımıza günün anısına binaen hediye takdiminde bulunmasıyla ziyaret sona erdi.

Hızlı Erişim Menüsü
BİLGİ
ALIN