2022-2023 eğitim-öğretim yılı Ankara Çözüm Koleji sene başı Öğretmenler Semineri tüm okul yöneticilerinin ve öğretmenlerin katılımı hafta boyunca devam etti.

Çözüm Eğitim Kurumları Genel Merkezi yöneticileri, koordinatörleri ve uzmanları, Ankara Çözüm Koleji yönetici ve öğretmenlerine oryantasyon eğitimi gerçekleştirdi.

Ankara Çözüm Koleji konferans salonunda yapılan oryantasyon programında yönetici ve öğretmenlere yönelik eğitimler gerçekleştirildi. Çözüm Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Şimşek, “Çözüm Koleji'nin Eğitim Anlayışı” konulu sunum, Çözüm Eğitim Kurumları Genel Müdür Yardımcısı Can Serdar, “Çözüm Okulları Okul Karakteristiği” konulu sunum gerçekleştirdi.

İkinci ara sonrası Çözüm Eğitim Kurumları STEAM&Maker Koordinatörü Büşra Günal, Okul Geliştirme Uzmanları Serpil Gök ile Pınar Atabey, yönetici ve öğretmenlere yönelik “Çözüm Eğitim Kurumları Genel Merkezi Yapısı” hakkında detaylı bilgilendirmelerde bulundu. Hemen sonrasında Çözüm Eğitim Kurumları Yabancı Diller Koordinatörü Maryia Torgay, “Çözüm Koleji’nde Yabancı Dil Uygulamaları” konulu sunumuyla bilgilendirmelerde bulundu.

Oryantasyon programının Üçüncü oturumu, Çözüm Eğitim Kurumları Sosyal Medya ve Web Tasarım Uzmanı Kübra Bozgan’ın “Dijital Mecralar ve Reklamlar” sunumu ile devam etti. Program, Çözüm Eğitim Kurumları Bilişim ve Veri Hazırlama Uzmanı Ahmet Zahid Cantürk’ün “K12NET Eğitimi” ile sona erdi.

Hızlı Erişim Menüsü
BİLGİ
ALIN