2024-25 EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİ YEMEK                                             ÜCRETLENDİRMELERİ

      Kıymetli velimiz. 2024/2025 eğitim öğretim dönemi için belirlenen yemek ücreti tabloda gösterilmektedir, okulumuzda eğitim tam zamanlı ve yemek hizmeti eğitimin bir parçası olduğu için yemek alımı zaruridir.

    Aşağıdaki tabloda öğrencinizin 2024-25 eğitim öğretim döneminde okuyacağı sınıf için indirimli ücret kısmına tıklayarak  Mayıs ayına özel indirimli fiyatlardan yemek alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Örnek yemek menüsü için linke tıklayınız; https://www.cozumkoleji.com.tr/tr/istanbul-kagithane-cozum-koleji/yemek-menusu

Yemek Hizmetinde Çözüm Ortağımız Temaş Videosu https://youtu.be/T096HaTLoYg?si=zZrwgBmiOylZ9Mi0

KAĞITHANE ÇÖZÜM KOLEJİ YEMEK ÜCRETLERİ

Mayıs Ayı

Avantajlı Fiyat

Mayıs Günlük Maliyet 

2024-2025

Yıllık Yemek Ücreti

 
     Anaokulu,1 ve 2.Sınıflar 53.040 TL
SATIN AL
294.66TL 66.300 TL  
  (Kahvaltı-Öğle Yemeği-İkindi)
         3.4.5.6.7.ve 8.Sınıflar 44.880 TL
SATIN AL
249,33TL 56.100 TL  
(Öğle Yemeği)

*Taksitli alım için işlem yapmadan önce ilgili kart için aşağıdaki işlemleri yapmanız gerekmektedir.*

 

 

 

Tedarikçi Firma Temaş Hakkında;

1994 yılında Catering firması olarak hizmet vermeye başlayan Temaş, 28 yılı aşkın tecrübesi ve ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti politikası ile toplu yemek sektöründe tercih edilir bir marka haline gelmiştir.

 

Son yıllarda dünyada yükselişe geçen Türk mutfağının farklı yöresel lezzetlerini sunan Temaş, iyi hizmet, kaliteli ürün ve dürüst çalışma prensibiyle teknoloji ve kaliteyi mutfağında birleştirmeyi başarmıştır.

 

Yemek hazırlamanın bir sanat olduğunun bilincinde olan firmamız, eğitimli personel, yüksek kalite düzeyi ve catering  sahasına dair profesyonel bakış açısı ile, hazır yemek sektöründe sürekli gelişen bir profil çizmeye devam etmektedir.

 

Sağlam bir teknolojik alt yapıya sahip olan Temaş, istendiği takdirde firmalar bünyesinde özel mutfaklar kurmakta ve özel yemek organizasyonları sunmakta, müşteriye özel alternatifler sağlamaktadır.

 

ETKİNLİK TAKVİMİ
25 Mayıs 2024 Cumartesi
Bu tarih için etkinlik bulunamadı!
Mayıs Ayı Etkinliklerine Gözat